Cenník

Poskytneme Vám:

– ubytovacie služby v 2, 3, 4-posteľových izbách hotelového typu s vlastným sociálnym zariadením, chladnička, kanvica, TV (Sat), WIFI, rádio; štúdio (4+2lôžka)
–  v penzióne je 25 izieb, čiže môžeme ubytovať aj celý autobusový zájazd
– stravovacie služby
– bazén s ohrievanou vodou – celoročne (7 x 3,5 x 1,5 m)
– požičovňa bicyklov
– fitness – masážny stroj Rolletic, masážna plošina, bežecký pás
– sauna
– soľná terapia
– 15 % zľava na vstup do Meander Parku Oravice
– 15 % zľava na Ski Vrchdolinky Vitanová
– 15 až 50 % zľava na vstup do Termy Chochołów

Today, every Rolex sports replica watches uses Chromalight on its hands and hour markers. In addition, since 2015, most of the classic watches in the brand’s Oyster collection have also been equipped with Chromalight on their hands and hour markers. interestingly, some modern Milgauss watches have included both blue and green luminescence for a very short period of time. With this in mind, the latest Milgauss models are exclusively made with Chromalight.

Doprajte si zaslúžený oddych a nechajte sa zlákať výhodnými ponukami portálu ubytovanienaslovensku. Vyskúšajte ubytovanie Vitanová, ktoré vám prináša rekreáciu v aquaparku Oravice aj lyžovačku s turistikou v Roháčoch a Skorušinských vrchoch. Ubytovanie na Orave sa spája aj s pestrou regionálnou históriou, kultúrou a tradíciami, ktorými vás prevedie Múzeum oravskej dediny v Brestovej. Jednoducho dovolenka na Slovensku, ako sa patrí!!

Možnosti fakultatívnych výletov:

  • Oravský hrad – 30 km
  • Oravská priehrada – 22 km
  • Roháče, Západné Tatry – 25 km
  • Zakopané – 23 km a ďalšie….
  • pozrite si našu fotogalériu

Cennik

Pre zistenie aktuálnych cien a balíkov na Vami zvolený termín pobytu nás prosím kontaktujte na zelenydom@orava.sk, alebo na č.t. 0905 752 131 – zostavíme Vám cenu k Vašej spokojnosti.
V cene je zahrnuté ubytovanie, raňajky formou švédskych stolov a večera v podobe sýtej domácej polievky a chleba.

Okrem toho máte možnosť využiť celodenný vstup do bazénu a do fitness v penzióne. Ďalej je k dispozícií sauna a soľná terapia – počet vstupov závisí od dĺžky pobytu.

Rezervujte si online ubytovanie u nás